Moderty Logo
Menu

Buy & SellObiekty modułowe dla inwestycji deweloperskich

Wybierz technologię modułową i zyskaj pełną kontrolę nad czasem oraz kosztami realizacji swojego projektu.
Wybierz technologię modułową i zyskaj pełną kontrolę nad czasem oraz kosztami realizacji swojego projektu.

Nasze wykonanie, 

Twoje zyski

Stwórz zaplanowany przez Ciebie kompleks budynków w jakości, po którą klienci będą ustawiać się w kolejkach. Technologia modułowa w wykonaniu Moderty to gwarancja bezpieczeństwa oraz efektywności i przewidywalności działania. Opowiedz nam o swoich inwestycyjnych planach, a my kompleksowo zajmiemy się ich realizacją. Jako generalny wykonawca przejmiemy wiele obowiązków, uwalniając Twój czas i energię.

Opracowanie projektu

Opracowanie projektu

Przygotowanie placu i fundamentów

Przygotowanie placu i fundamentów

Produkcja modułów

Produkcja modułów

Transport, montaż i instalacja

Transport, montaż i instalacja

Zamieszkaj we własnym domu za 3 miesiące, a nie 2 lata

Możesz skorzystać z naszego biura projektowego, w którym wspólnie opracujemy plan inwestycji oraz jej specyfikację w oparciu o Twoje oczekiwania i MPZP. Jeżeli natomiast masz już gotowy projekt, to inżynierowie Moderty przygotują jego adaptację na technologię modułową.

Jakie inwestycje zrealizujesz z

modułami Moderty?

Jakie są domy modułowe Moderty?

Jakie są budynki modułowe  MODERTY?

Energooszczędne

Maksymalnie niskie koszty eksploatacji budynku uzyskujesz nie tylko dzięki rekordowej termoizolacji na poziomie 80% grubości ściany, ale również wysokiej klasy stolarce aluminiowej oraz nowoczesnym technologiom, np. pompie ciepła.

Energooszczędne

Bezpieczne

Na certyfikowaną, stalową konstrukcję budynku otrzymujesz aż 100 lat gwarancji. Jej trwałość w połączeniu z zastosowaniem wysokiej jakości, niepalnych płyt poszyciowych, sprawia, że dom osiąga bardzo dobre parametry w zakresie odporności ogniowej.

Bezpieczne

Zdrowe

Ściany zapewniają doskonałe odprowadzanie wilgoci. W połączeniu z systemem rekuperacji gwarantują zdrowy mikroklimat w budynku, co przekłada się na dobre samopoczucie jego mieszkańców. Raz na zawsze zapomnij o pleśni czy stęchliźnie.

Zdrowe

Komfortowe

W MODERTY nie idziemy na kompromisy w kwestii Twoich potrzeb. Realizujemy je w 100% poprzez funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, wysoki komfort cieplny oraz rekordową izolację akustyczną - możesz odpoczywać, gdy dziecko w pokoju obok gra na perkusji!

Komfortowe

Certyfikowane

Jesteśmy wykonawcą certyfikowanym przez jednostkę TUV SUD. Posiadamy certyfikację Zakładowej Kontroli Produkcji zgodną z normą EN 1090-1 w klasie EXC-2 oraz certyfikat ISO 3834 na procesy spawalnicze. Towarzyszy temu ogromne doświadczenie w postaci realizacji ponad 500 modułów.

Certyfikowane

Ekologiczne

Budowa modułu generuje aż o 50% mniej odpadów niż domu murowanego. Dodatkowo użyte materiały nadają się do recyklingu, czyli ponownego wykorzystania. Pozwala to na minimalizację śladu węglowego budowy oraz jej wpływu na środowisko.

Ekologiczne

Buduj w technologii modułowejEfektywnie. Elastycznie. Bezpiecznie.

Moderty zapewnia komfort i standard współpracy, jakich potrzebujesz: od pierwszego kontaktu aż po wsparcie posprzedażowe. Skorzystaj z doskonałej organizacji produkcji oraz sprawdzonego łańcucha dostaw materiałów i usług, by sprawnie zrealizować swoją inwestycję deweloperską.

Zarabiaj na wynajmie
1

Zaplanowanie inwestycji

Omówimy Twoje cele i możliwości biznesowe w kontekście inwestycji, a następnie wspólnie opracujemy jej wstępną koncepcję.

2

Przygotowanie projektu

Na podstawie wcześniejszych ustaleń przygotujemy projekt wraz z dokładną specyfikacją lub zrobimy adaptację istniejącego..

3

Kompleksowa realizacja

Zajmiemy się produkcją, transportem oraz instalacją modułów zgodnie z przyjętą koncepcją - otrzymasz gotowe do sprzedaży budynki i lokale.

Porozmawiajmyo Twojej inwestycji deweloperskiej

Opowiedz nam o swojej wymarzonej inwestycji  - wspólnie sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc w jej realizacji.

Energooszczędność