Moderty Logo
Menu

Buy & RentZainwestuj w obiekty na wynajem

Zarabiaj na wynajmie krótko i długoterminowym swoich budynków Moderty.
Zarabiaj na wynajmie krótko i długoterminowym swoich budynków Moderty.

Kompleks domków, resort wypoczynkowy, a może 

nowoczesny biurowiec?

Dostarczamy obiekty mieszkalne, usługowe i biurowe indywidualnie zaprojektowane pod Twoje biznesowe potrzeby. Kup i zarządzaj wynajem gotowych lokali lub całych budynków o wysokim standardzie, wyróżniającym się designie oraz dopracowanych detalach: technologicznych, wizualnych i funkcjonalnych.

Gwarancja stałej ceny

Gwarancja stałej ceny

Od projektu po realizację

Od projektu po realizację

Z opcją pełnego wyposażenia

Z opcją pełnego wyposażenia

Zamieszkaj we własnym domu za 3 miesiące, a nie 2 lata

W Moderty na jakość każdej inwestycji pracują autorskie technologie oraz wiedza i doświadczenie w postaci ponad 20 lat w branży budowlanej i kilkuset zrealizowanych projektów w technologii modułowej. Nasze obiekty mogą pracować dla Ciebie nawet w miejscach narażonych na szczególnie trudne warunki atmosferyczne, takie jak silne wiatry czy obciążenia śnieżne - mają żywotność porównywalną do budynków stawianych metodą tradycyjną.

Jakie inwestycje zrealizujesz z

modułami Moderty?

Jakie są domy modułowe Moderty?

Jakie są budynki modułowe  MODERTY?

Energooszczędne

Maksymalnie niskie koszty eksploatacji budynku uzyskujesz nie tylko dzięki rekordowej termoizolacji na poziomie 80% grubości ściany, ale również wysokiej klasy stolarce aluminiowej oraz nowoczesnym technologiom, np. pompie ciepła.

Energooszczędne

Bezpieczne

Na certyfikowaną, stalową konstrukcję budynku otrzymujesz aż 100 lat gwarancji. Jej trwałość w połączeniu z zastosowaniem wysokiej jakości, niepalnych płyt poszyciowych, sprawia, że dom osiąga bardzo dobre parametry w zakresie odporności ogniowej.

Bezpieczne

Zdrowe

Ściany zapewniają doskonałe odprowadzanie wilgoci. W połączeniu z systemem rekuperacji gwarantują zdrowy mikroklimat w budynku, co przekłada się na dobre samopoczucie jego mieszkańców. Raz na zawsze zapomnij o pleśni czy stęchliźnie.

Zdrowe

Komfortowe

W MODERTY nie idziemy na kompromisy w kwestii Twoich potrzeb. Realizujemy je w 100% poprzez funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, wysoki komfort cieplny oraz rekordową izolację akustyczną - możesz odpoczywać, gdy dziecko w pokoju obok gra na perkusji!

Komfortowe

Certyfikowane

Jesteśmy wykonawcą certyfikowanym przez jednostkę TUV SUD. Posiadamy certyfikację Zakładowej Kontroli Produkcji zgodną z normą EN 1090-1 w klasie EXC-2 oraz certyfikat ISO 3834 na procesy spawalnicze. Towarzyszy temu ogromne doświadczenie w postaci realizacji ponad 500 modułów.

Certyfikowane

Ekologiczne

Budowa modułu generuje aż o 50% mniej odpadów niż domu murowanego. Dodatkowo użyte materiały nadają się do recyklingu, czyli ponownego wykorzystania. Pozwala to na minimalizację śladu węglowego budowy oraz jej wpływu na środowisko.

Ekologiczne

Zarabiaj na wynajmieDochodowo. Stabilnie. Bezpiecznie.

Stwórz sprawnie działający biznes z kompleksowym wsparciem MODERTY: od zaplanowania aż po kompleksową realizację inwestycji.

Zarabiaj na wynajmie
1

Zaplanowanie inwestycji

Omówimy Twoje cele i możliwości biznesowe w kontekście inwestycji, a następnie wspólnie opracujemy jej wstępną koncepcję.

2

Przygotowanie projektu

Na podstawie wcześniejszych ustaleń przygotujemy projekt wraz z dokładną specyfikacją. Po jego akceptacji rozpoczniemy prace.

3

Kompleksowa realizacja

Zajmiemy się produkcją, montażem oraz wykończeniem modułów zgodnie z przyjętą koncepcją - otrzymasz budynki gotowe do zarabiania.

Porozmawiajmyo Twojej inwestycji na wynajem

Opowiedz nam o swojej wymarzonej inwestycji  - wspólnie sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc w jej realizacji.

Energooszczędność